Чорнобиль за 1 день. ЕКСКЛЮЗИВ!

Вартість:
від 1295 ₴
Тривалість:
1 день
Транспорт:
автобус
Дати туру:
14.06.2020
09.08.2020

Маршрут: Київ - Чорнобиль - Прип'ять - Київ

Програма туру:

1 день

виїзд зі Києва (08:00) – КПП Дитятки (паспортний контроль, інструктаж з дотримання правил радіаційної безпеки та інформаційна бесіда) – м. Чорнобиль (обід) – м. Прип’ять – КПП “Лелів” (дозиметричний контроль) – повернення у Київ (20:00).

До вартості входить:
проїзд комфортабельним автобусом
супровід гіда-екскурсовода
екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах
страхування на час подорожі
Додаткова інформація та послуги:
харчування

Харчування:
Сніданок – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок.
Обід – у м. Чорнобиль (екологічна чистота продуктів гарантується). Вартість: 150-200 грн.
Технічна інформація:
- для участі в екскурсії необхідно подати заявку, повідомивши ПІБ, дату народження, серію та номер паспорта, громадянство (дані необхідні для оформлення дозволу на в'їзд).
- в'їзд у зону відчуження дозволений особам, яким виповнилося 18 повних років.
- в'їзд у зону відчуження дозволений особам, які не мають медичних протипоказань для поїздки в зону відчуження (тобто здорові на момент поїздки, не мають важких захворювань).
- для в'їзду в зону відчуження необхідно вдягнути максимально закритий одяг (штани, светер/сорочку з довгим рукавом) і закрите взуття (бажано на товстій підошві). У зоні відчуження категорично заборонено носити шорти, бриджі, спідниці та сукні, відкрите взуття.
- для всіх учасників екскурсії буде проведено інструктаж з дотримання правил радіаційної безпеки та інформаційна бесіда, щодо правил поведінки у зоні відчуження.
- хочемо звернути Вашу увагу на те, що в даній місцевості є багато будівель в аварійному стані, тому ми відвідуємо лише деякі будівлі.

Що потрібно мати при собі на час подорожі:
- паспорт, для проходження паспортного контролю зони відчуження.
- парасольку на випадок снігу, дощу.
- змінні зручний одяг і взуття на високій підошві.
- власну особисту похідну аптечку.

Додаткова інформація!
Чорнобиль — це зона з підвищеним рівнем радіаційного випромінювання. Однак екскурсія в зону відчуження проводиться по маршрутах, де рівень радіаційного випромінювання не перевищує дозволену норму і не становить загрози здоров’ю людини.
За час екскурсії у Чорнобильську зону, рівень отриманого радіаційного опромінення дорівнює 1 годині польоту у літаку, що у 160 разів менша, ніж доза, отримана за одну флюорографію!