Фарерські острови: загублений шматок Європи

Вартість:
від 950 €
Тривалість:
7 ноч/8 днів
Дати туру:
31 Травня - 7 Червня 2020
Активність туру:

Маршрут: Данія, Фарерські острови

Опис:
Подорож на Фарерські острови – то наче мандрівка в інший вимір. За 8 днів ми побачимо найкрасивіші і найвіддаленіші місця нашої планети, політаємо на гелікоптері, прогуляємось біля озера, яке зависло над океаном, і відвідаємо місця зйомок Бондіани!

За що ми любимо цей тур?
Один із найвіддаленіших куточків Європи
Побачимо водоспади, які впадають в океан
Прогуляємось біля озера, яке нависає над океаном
Політаємо на гелікоптері
Позаглядаємо за особливими птахами - тупиками (пафінами)
Фарерські острови - унікальне і ще не заїжджене туристами місце на планеті. Ще кілька років тому кількість туристів на Фарерах була меншою, аніж на Південному полюсі

Програма туру:

1 день

Прилітаємо у Копенгаген і погуляємо у вечір столицею Данії, а вранці вилітаємо на Фарерські острови. Розсідаємось по машинах і вирушаємо в нашу експедицію. Перша зупинка – маленьке селище Боур, у якому живе лише 75 людей. Але воно відоме своїм краєвидом на навколишні морські скелі.

2 день

Звідти підемо у легенький, але дуже мальовничий трек до села Гасадалур. Воно знаходиться практично над прірвою. Ще до 2004 року сюди можна було дістатись виключно через гори або на човні.

Біля селища Гасадалур нас чекає одна з візитних карточок островів − водоспад, який падає просто в океан. Після такого насиченого старту їдемо поселятись в наш будиночок.

3 день

Ідемо в невеличку прогулянку на край землі, вздовж озера Сорвагсватн. Попереду ще одне чудо Фарерських островів − неймовірний краєвид на озеро, яке наче нависає над океаном.

Далі нас чекає мальовнича локація − величний моноліт над морем заввишки в 300 метрів (у народі “Палець відьми”).

Після обіду заїдемо в столицю Фарерських островів – Торсгавн. Поблукаємо древніми вуличками з дерев’яними будинками і трав’яними дахами, заскочимо у місцеву гавань та зробимо багато колоритних знимок.

4 день

Цього дня у нас запланований політ на гелікоптері! полетимо на острів Мічінес. Але це за умови сприятливої погоди, яка на Фарерах часто капризує. Острів Мічінес є чудовим місцем, аби подивитися на тупиків. Ці птахи оселились тут цілими колоніями і через свій яскравий дзьоб їх охрестили “океанськими клоунами”.

Далі на нас чекає прогулянка до маяка, який стоїть біля чергової прірви і з якого відкриваються неймовірні краєвиди на Атлантичний океан. Назбиравши купу вражень, сідаємо на катер і повертаємось до нашої хатинки.

5 день

Їдемо досліджувати північні острови. Зранку на паромі пливемо на острів Кальсой, на якому живе лише 60 людей. Саме тут відбулись зйомки 25 серії Джеймса Бонда “Не час помирати”.

Далі ідемо в невеликий трек до маяка Каллур. Переміщуємось до селища Вірарейрі, найпівнічніше поселення на Фарерських островах. Родзинкою цієї локації є стародавня церква, яку неодноразово знищували шторми, аж доки її не відбудували у камені. Камені носили місцеві чоловіки із самого берега! Кажуть, що робота просувалась не швидко. За підрахунками, один фаререць приносив 24 камені за 2 роки.

6 день

Піднімемось на найвищу гору Фарерських островів − Слаттаратіндур, що дослівно означає “пласка верхівка”. Її висота – 880 метрів. Підйом займе близько 4 годин і за гарної погоди ми зможемо побачити панораму на усі 18 островів Фарерів.

7 день

Важко прощатись із усією побаченою красою, але час повертатись. Після обіду летимо назад в Копенгаген, де проведемо півтора дня.

8 день

Прогуляємось найдовшою у світі пішохідною вулицею Строгет, спробуємо легендарну Датську випічку, завітаємо до найстарішої у Скандинавії Королівської бібліотеки.  Ночуємо в хостелі. Вечором летимо додому.

До вартості входить:
Проживання в готелях і гестхаузах на Фарерах
Дві ночі у хостелі в Копенгагені
Переїзди на орендованих автомобілях
Паливо, парковки, автобани, морські тунелі
Переліт на гелікоптері на Фарерах (якщо погода позволить)
Прогулянка на катері (в залежності від погоди)
Пороми між островами
Додаткові послуги:
Переліт в Копенгаген і на Фарерські острови
Харчування
Вхідні квитки