Трек до базового табору Аннапурни

Вартість:
від 740 $
Тривалість:
12 ноч/13 днів
Дати туру:
1 Листопада - 14 Листопада 2020
Активність туру:

Маршрут: Непал

Опис:
Ця мандрівка у Непал для тих, хто хотів би побачити Гімалаї, але має певні сумніви щодо своєї фізичної форми. У цьому треку ми будемо проходити лише по 5-6 годин щодня приєним релаксовим темпом, досхочу відпочиватимемо і фотогарфуватимемося. І більшість із цих 10 днів будуть посеред джунглів, рододендронових та бамбукових лісів. А після них – базовий табір посеред вертикальних стінок і льодовика.

За що ми любимо цей тур?
Трекінг доступний усім
Околиці Аннапурни направду одні із найгарніших місць Непалу
Гулятимемо гірськими джунглями із банановими деревами і бамбуковими зарослями
Колоритні села із щасливими людьми вам ще багато років снитимуться удома
Піднімемося на висоту 4130 метрів, були колись так високо?
Пофотографуємося на тлі найкрасивішої гори регіону Мачапучаре (Fish Tail Mount), на яку заборонені сходження, оскільки на ній живе бог Шива
В останній день трекінгу покупаємося у термальних джерелах
Погодуємо мавпочок у Катманду
Наш гід - фотограф і вчитель фотографії: наробить знимок і проведе уроки фотографії
Відвідаємо найбільшу у Непалі буддистську ступу
Гулятимемо півдня із крутим непальським гідом, який справді цікаво розкаже все про історію Непалу, традиції і місце вірування

Програма туру:

1 день

Прилітаємо у Катманду вранці, поселяємося у готелі в туристичному районі Тамель. Обідаємо, обмінюємо гроші і йдемо гуляти до храму Сваямбунатх 6 століття на вершині гори, який більш відомий як “храм мавп”. З гори відкривається чудовий краєвид на все місто.

2 день

Приватний транспорт забере нас з-під готелю і ми поїдемо до міста Покхара. Переїзд триватиме орієнтовно 7 годин і по дорозі ми побачимо багато цікавого із непальського життя. Після обіду поселяємося в готель і погуляємо довкола озера Фева.

3 день

На світанку піднімаємося зустрічати схід сонця на гірку Саранкот, звідки відкривається панорама на Гімалаії. Видно восьмитисячники Дгаулагірі, Манаслу, Аннапурну та ще багато інший засніжених вершин. Поп’ємо масалу і спробуємо завітати в гості до місцевих жителів, які живуть тут часто у глиняних будиночках.

Опівдні сідаємо у джипи і вирушаємо до села Гандрук на висоті 1900 метрів. Це одне із найкрасивіших сіл Непалу, яке прикрашає чимало календарів. Усі стіни і дах зроблені із каміння. А над цим селом височіє Мачапучаре – найкрасивіша гора цього регіону. Ночуємо у симпатичних лоджіях.

4 день

На світанку знову ідемо знимкувати село Гандрук на тлі гір Мачапучаре та Південною Аннапурною. А тоді у нас починається перший день трекінгу. Спершу спустимося униз до бурхливої річки, пройдемося по підвісному мості і тоді у нас буде підйом. Саме там, якщо не галасувати, можна зустріти диких мавп.

Як і у більшості днів, ходовий час буде тривати 6 годин. Ідемо поволі – так, аби можна було спілкуватися. Поспішати не варто, адже у нас ще немає акліматизації. Ночуємо у Чомронг, у шикарній лоджії. На нічну зйомку можна нікуди не ходити: усе найкраще видно із нашої тераси!

5 день

Цього дня плавно набираємо висоту і побачимо, як змінюється із висотою флора. Спершу будемо іти по рододедронових лісах, які якраз в кінці березня цвітуть – ліс червоних квітів, неймовірне видовище! Потім довкла вже будуть бамбукові хащі. Ночуємо у поселенні Гімалая.

6 день

Виходимо на високогір’я, все довкола перетворюється у гірську пустелю. Проходимо крізь ущелину і виходимо до так званого базового табору Мачапучаре.

7 день

Кульмінація мандрівки – короткий підйом до базового табору Аннапурни, який звідусіль оточений горами. Висота 4130 метрів! Кожен відчує, що дихається тут зовсім по-іншому. Проте у нас вже буде акліматизація за попередні 4 дні. Місце, де проведемо цілий день, аби досхочу насолодитися усією красою. Гулятимемо довкола повз урвище над мореною льодовика.

8 день

Наступного ранку повертаємо униз, до рівня субтропіків. Спуск у нас займе 3 дні, проте будуть і сюрпризи. По дорозі зайдемо відпочивати до термальних джерел поруч гірської річки.

9 день

Після ночівлі на 4130 метрів поруч із льодловиком із особливим задоволенням занурюєшся у гарячу термальну воду довкола джунглів. Це місце залишає одне із найприємніших спогадів.

10 день

Опісля ідемо стежкою повз водоспади до села Кімче, де сідаємо на джипи і їдемо у Покхару.

11 день

Відпочиваємо у легендарному містечку Покхара, яке колись вподобали собі хіпі і ховалися у ньому від реши світу. У нас буде вибір – або просто відпочивати біля красивого озера Фева, насолоджуючись різноманіттям їжі, або продовжити активності і поїхати на рафтинг. Кожен на місці обере, чого йому більше закортить.

12 день

Після дня відпочинку нас очікує переїзд у Катманду і прогулянка на площу Дурбар до королівського палацу.

13 день

Вранці їдемо пізнавальну екскурсію у місто Бахтапур, де чудовий місцевий гід розповість все найцікавіше про Непал. Місто Бахтапур мабуть найколоритніше у Непалі, життя тут здається не змінилося за кількасот років. Досхочу гуляємо цим містом і пробуємо місцеві ласощі.

Їдемо гуляти у буддистський район – до найбільшої у Непалі ступи Боднатх. Кльовий і цікавий місцевий гід розкаже усе найцікавіше про буддизм. А далі екскурсія продовжиться у колишньому місті Патан, не менш красивому за Бахтапур, яке уже зараз є частинкою Катманду. Із обіду ідемо на шопінг і увечір – виліт додому.

До вартості входить:
переїзди по Непалі туристичними автобусами
оренда джипів на гірських дорогах
проживання у готелі в містах та у лоджіях під час треку
перміт у національний парк Аннапурна
TIMS-дозволи
екскурсії чудового місцевого гіда
групова медична аптечка
Додаткові послуги:
віза Непалу (25$)
авіапереліт у Катманду
харчування (10-15$ удень)
входи у музеї
страхування
послуги носильщика (за бажанням)