Татри за вихідні

Вартість:
від 165 €
Тривалість:
2 ноч/3 дні
Дати туру:
1 Травня - 3 Травня 2020
Активність туру:

Маршрут: Словаччина

Опис:
Півдня їзди і ми – у сусідній Словаччині, де розташовані неймовірно красиві гори -Татри. Високі, скелясті, із десятками гірських озер та водоспадів, які часто називають Гімалаями у мініатюрі. І повз ці скелясті вершини ведуть стежки, якими ми будемо гуляти.

Наш похід триватиме 9 годин. Ми піднімемося до високогірного озера, де відпочинемо із шикарною панорамою гір, піднімемося на гору Копровський штит висотою 2363 метри і потім пообідаємо у ресторані посеред гір на березі озера Попрадське Плесо. Наступного дня прогуляємося вздовж вузького каньйону річки із різними атракціями – треба буде пролізти по драбинах вздовж водоспадів та через вузькі ущелини.

Татри – дивовижні гори, які зовсім поруч від нас. Для цієї мандрівки із купою пригод треба лише 3 дні!


За що ми любимо цей тур?
Сходження на гору висотою 2363 метри, яка доступна усім
Ночуватимемо 2 ночі у комфортному гестхаусі біля міста Попрад
За 3 дні побачимо 5 гірських озер, кілька водоспадів, чималенько вертикальних стінок
У наших мандрівках ми бачили лисицю, бабаків та гірських козлів
Жодних важких наплічників! Зі собою понесемо лише воду, перекус, куртку та фотоапарат
Прекрасне місце для фотографії! Приїдете додому із крутими знимками

Програма туру:

1 день

Вранці о 7.00 виїжджаємо зі Львова мікроавтобусом до Словаччини. Кордон перетнемо у Смільниці, де найменші черги – зазвичай 2 годинки. По дорозі буде обід в ресторанчику, а потім – будемо купатися у термальних джерелах.

Далі у нас вечеря у колоритному татранському ресторанчику і вечірні посиденьки у наших апартаментах.

2 день

Вранці починаємо похід у гори, який триватиме 9 годин. Ідемо поволі і без поспіху. Буде достатньо часу для фотосесій. Спершу йдемо по лісі, перетинаємо кілька водоспадів, а потім виходимо на полонину посеред скелястих гір. Доходимо до неймвірно красивого озера Вельке Гінцеве плесо на висоті 1946 метрів, оточене амфітеатром зі скель. Відпочиваємо 40 хвилин і милуємося краєвидами довкола.

Після відпочинку продовжуємо підйом на гору Копровський штит. Із одного боку ця гора виглядає вертикальною і здається, куди можуть залізти лише скелелази. Але із іншого боку зигзагами веде стежка, якою можуть піднятися абсолютно усі і навіть часто можна зустріти дітей.

Наша вершина на висоті 2363 метри, що вище Говерли. Гора знаходиться на кордоні поміж Словаччиною і Польщею і з неї відкривають шикарні краєвиди на обидві країни. Фотографуємося на вершині, відпочиваємо і починаємо спуск. За 3 години ми вже будемо у ресторані біля ще одного гірського озера Попрадське плесо. Обідаємо і повертаємося у наші апартаменти на ночівлю.

3 день

Вранці їдемо у дещо інші гори – Низькі Татри, у національний парк “Словацький рай”. У каньйоні річки у ньому облаштовано цікавий маршрут із підвісними металевими сходами у скелях та драбинами вздовж водоспадів. Ця пригода із купою незвичних атракцій триватиме до 3 годин. Обідаємо і вирушаємо мікроавтобусом до Львова. Прибуваємо увечері ближче до півночі.

До вартості входить:
Усі переїзди зі Львова у Татри власним транспортом
Проживання у апартаментах біля міста Попрад
Вхід в нацпарк Словацький Рай
Супровід гіда
Додаткові послуги:
Харчування (40 євро)
Термальні джерела (11€)
Страховка (200 грн)