Танзанія 2019. Старт раннього бронювання. Навіщо їхати?
Танзанія – напевно, один з наших найекзотичніших напрямків!
І ми раді, що можемо показати цей чудовий куточок планети українцям, не тільки організувавши комфортний відпочинок в цій особливій країні, але і запропонувавши найвигідніші умови. Вам залишилося тільки вибрати готель і дату подорожі, а про решту ми вже подбали!

 

To Do List

Навіщо їхати в Танзанію? О, для цього є сотні причин! І ось тільки деякі з них:

1 Купити прикрасу з танзанитом. До речі, так цей камінь став називатися завдяки американській ювелірній фірмі «Тіффані», яка і запропонувала дати йому ім’я на честь Танзанії, де знаходиться єдине в світі родовище цього дивного каменю.

 

2 Смакувати морепродукти. Креветки з ягідним соусом, риба на грилі, рибні закуски, паштети, салати з мідіями, устриці з вином – ох, цей пункт неможливо писати на голодний шлунок.

 

3 Подивитися на кам’яне місто. Стоун Таун внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. І виділили його за особливу архітектуру. Собори, мечеті, різьблені двері, палац, відомий як «Будинок чудес» – це місце не залишить вас байдужими!

 

4 Побачити, як живуть місцеві племена масаї. Ці племена, які в основному проживають на кордоні Кенії і Танзанії, зацікавлять будь-якого шукача пригод. Традиція подовжувати шию кільцями, червоні наряди, специфічні страви, загадкові малюнки на тілі і прикраси – впевнені, що ви захочете провести тут цілий день, ставлячи питання таким схожим і одночасно таким несхожим на нас людям.

 

5 Заспівати пісню We are the Champions під вікнами будинку Фредді Меркьюрі. Адже саме на острові Занзібар народилася і провела своє дитинство ця легенда музики! До речі, справжнє ім’я Фредді – Фаррух Балсара. А шукати його будинок потрібно в найстарішому районі Танзанії – Стоун Тауні на Kenyatta Road.

 

6 Випити коктейль прямо з кокоса. Нарешті ви зможете це зробити! Особливо радимо звернути увагу на кокосово-фініковий коктейль – легкий і смачний кокосовий сік, стиглі і неймовірно солодкі фініки, щіпка кориці – о, цей напій неодмінно стане вашим улюбленим!

 

7 Сфотографуватися з жирафом, тигром, слоном, гепардом, фламінго і ще з сотнею інших тварин і птахів. Для цього вам потрібно всього лише поїхати на сафарі і не забути фотоапарат. А вже звірі вас дочекаються і, якщо будуть в настрої, навіть попозують.

 

А ще відмінні ціни на гарантовані готелі. Ви тільки подивіться на цей список:

Tulia Zanzibar 5 *

Palumbo Kendwa 4 *

Sunset Bungalow 3 *

Varadero 3 * (Join UP! Exculisve Hotel)

Smiles Beach 3 * (Join UP! Exculisve Hotel)

Amaan Bungalows 3 *

Union Beach 3 *

Paradise Bungalow 3 * (Join UP! Exculisve Hotel)
Atii Garden Bungalows 3 * (Join UP! Exculisve Hotel)

The Nungwi Inn 2 *

Uroa Bay Beach Resort 4 *

Samaki Lodge & Spa 4 *

Palumboreef Beach Resort 3 *

Karafuu Beach Resort & Spa 5 *

La Madrugada Beach Hotel & Resort 3 *

Fruit & Spice Wellness Resort Zanzibar 5 *

 

Ну що, готові до неймовірних пригод і нових відкриттів? Тоді бронюйте тур до Танзанії прямо зараз, щоб скористатися всіма вигодами раннього бронювання!