Старт раннього бронювання Summer in the future 2020. Зазирни в майбутнє!Раннє бронювання Summer in the future 2020:

  • Чудові ціни! Знижки на ваші улюблені готелі – аж до 50%.

Дати бронювань: з 01.09.19 по 31.03.20

Період бронювання: Вигода від готелів може сягати**: 
01.09 – 31.12 30% – 50%
01.01 – 31.01 20% – 40%
01.02 – 29.02 15% – 30%
01.03 – 31.03 15%

**Вигода від готелю залежить від політики готелю.

Що нам готує літо?

Цього літа у тренді будуть три основні вектори. Знайомтесь ближче!


Вектор «Welcome to Europe: більше моря!». Логічно, що після впровадження безвізу з багатьма європейськими країнами українські туристи почали активно цікавитись цими напрямками.

Які напрямки на вас чекають цього літа?

  • Греція. О, тут у нас для вас великий сюрприз! Цього літа ми пропонуємо подорожі на такі острови, як: Крит, Корфу, Закінтос. Ви ще у когось таке бачили?
  • Кіпр. Подорожуйте зі смаком до цієї чудової країни! Тим паче що тепер у нас буде польотна програма з регіонів – Харків, Запоріжжя, Одеса, ну і Київ, звичайно.
  • Іспанія. Ну просто очі розбігаються! Аліканте, Майорка, Тенерифе, Барселона. Хіба можна зупинитись на чомусь одному? Та, власне, і навіщо?
  • Грузія. Гостинна країна чекає і готує до вашого приїзду вино та хачапурі! Ми будемо літати з  Києва до Батумі, а також зі Львова, Одеси, Харкова, Запоріжжя до Кутаїсі.
  • Італія. Тут до вже ваших улюблених напрямків Катанії та Ріміні додасться ще один – зустрічайте Калабрію!
  • А ще країни, які так любить літо: Албанія, Чорногорія, Хорватія, Болгарія, Франція, Португалія – для кожної з цих країн ми запропонуємо зручний графік польотів та багато приємних сюрпризів!

Окремим трендом виділимо, звісно,  гостинну Туреччину, яка з нетерпінням чекає  на нову зустріч  з вами! Який курорт оберете цього року? А як вам ідея провести вікенд у Стамбулі?

Вектор «Exotic Mood». Саме екзотичні напрямки – це те, з чого починалась історія туроператора Join UP!. Наші перші блоки і чартерні напрямки були по екзотиці. 2013 року ми відкрили українцям такі напрямки, як Шрі-Ланка, Індія, ОАЕ. А зараз активно розширюємо кількість екзотичних напрямків і відкриваємо нові – Балі, Хайнань, Танзанія… Тож точно знаємо, що і цього літа у вас буде ну дуже екзотичний настрій!

Вектор «Arabian world». Ми відкрили двері в арабський світ і продовжуємо розвивати концепції, що допомагають краще зрозуміти тонкощі кожної країни. Ми відриваємо для вас Єгипет заново, ми тамуємо спрагу пригод у Тунісі. Ми максимально розширюємо польотну програму з регіонів – наприклад, у нас є Єгипет з Херсона та Миколаєва, регулярні рейси з Харкова. І це лише початок!

У сучасному світі важливо швидко реагувати на зміни та вміти заздалегідь планувати свій час.

«Тому ми вирішили планувати літо вже сьогодні. Найкращі готелі, привабливі ціни та мінімальні фінансові вкладення. Адже наші умови максимально лояльні та приємні для вас! Будьте у тренді разом з нами!»