Привіт Португалія!

Вартість:
від 598 €
Тривалість:
14 ноч/15 днів
Харчування:
сніданки
Транспорт:
автобус
Дати туру:
червень: 13, 27
липень: 11, 25
серпень: 8, 22
вересень: 5

Маршрут: Львів, Краків, Нюрнберг, Бамберг, Берн, Інтерлакен, Аннесі, Нім, Сарагоса, Мадрид, Толедо, Евора, Лісабон, Сінтра, Порту, Брага, Сан-Себастьян, Марсель, Екс-ан-Прованс, Канни, Ніцца, Венеція, Егер, Львів

Програма туру:

1 день
 • 13:30 – збір групи на з/д вокзалі м. Львова.
 • 14:00 – виїзд групи.
 • Переїзд по території Польщі.

  При швидкому проходженні кордону та бажанні групи:
  Відвідання краківської Королівської пивоварні в Кракові (20€).
  Тут смачно, ситно, весело та співи! А якщо ви не вірите, то рулька і гальба пива вас в цьому переконають!

  • Нічний переїзд в Нюрнберг.
2 день
 • Перед заїздом в місто Нюрнберг – санітарна зупинка.

Нюрнберг – місто імператорів (у вартості туру). Це місто з майже тисячолітньою історією, це було улюблене місто Гітлера і тут же судили нацистів, це батьківщина лускунчика, дерев’яних іграшок, тут уперше випекли Єлізин пряник, тільки тут є червоне пиво, а ще в Нюрнберзі є свій вид баварських ковбасок – вгадайте як вони називаються?.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Бамберг (35€). Це місто, яке складає справжню історичну спадщину Німеччини. Вцілілий під час світових воєн, він пропонує зануритися в справжню середньовічну атмосферу, дарує можливість подивитися на старовинні пам’ятки і насолодитися пивними традиціями. Також Бамберг входить в список міст “Золоте кільце Німеччини”…

 • Переїзд в готель на території Німеччини.
 • Ночівля.
3 день
 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

На нас чекають дуже смачний сир й смаків первинних гори! Швейцарія! Ми точно за розкладом!

Оглядова екскурсія м. Берн (у вартості туру). Побувати в Швейцарії і не відвідати його столицю – Берн, просто непробачно.
Берн – це серце Швейцарії. Не тільки тому, що це політичний і дипломатичний центри. Місцезнаходження самого міста знаходиться в самому фокусі Швейцарії. У жодній екскурсії по Берну це чарівне місто не розкриває себе повністю. Але достатньо всього пари годин на оглядовій екскурсії, щоб закохатися в нього і відчути ту ж радісну легкість, з якою ходив по цьому місту професор Плейшнер. Сад троянд, бернський зоопарк з ведмедиками, мальовничі тераси, приголомшливої краси будівлі Ратуші, собору Петра і Павла, величного Мюнстера… Чесне слово, в Берні стільки всього цікавого, що скільки не виділи часу на його огляд – все буде мало.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Рейнський водоспад – природна перлина Швейцарії» (дор. – 25€; діти до 11,99 р. – 20€ з екскурсією, 15€ лише трансфер).

Рейнський водоспад є найпотужнішим водоспадом в Європі. Вода падає з висоти 25 метрів, а ширина водоспаду досягає 150 метрів. У будь-який час року, в сонячну погоду в тумані водних бризгів над водоспадом ширяє дивовижна веселка. Німецький поет-романтик побачивши Рейнський водоспад так описував свої почуття: “О, мандрівник, будь обережний і тримай своє серце міцно в руках! Я майже втратив своє від радості споглядання потужної гри величезних мас падаючої і розбиваючої поверхню води!”.
Рекомендуємо екскурсію: «Курортне містечко Інтерлакен та долина Лаутербруннен» (36€ + вх. кв). «Хто не бачив ландшафти Інтерлакена, тому не відома Швейцарія. Курортне місто Інтерлакен розташоване в передгір’ях Оберланда, в гірській долині між двома блискучими гірськими озерами Тун і Бріенц. Місто оточене сніговими піками Кульма, Ейгер і Юнгфрау, яка вважається однією з найкрасивіших гір Європи! Таке розташування робить Інтерлакен ідеальним місцем для відкриття дивовижної природної краси швейцарських Альп. Це невелике містечко в Швейцарських Альпах, популярне серед туристів вже більше 300 років. Долина Лаутербруннен (переводиться як достаток фонтанів) здивує Справжніми гірськими пейзажами величних гір і могутніх водоспадів.

 • Переїзд в готель.
 • Ночівля.

4 день
 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Bonne journée à toi! Знайомимось з Францією!

Для тих, що бажає, екскурсія містом Ансі (13€). Ансі це альпійська краса без швейцарсько-альпійських цін і можливість милуватися озерною гладінню на тлі засніжених вершин. З іншого боку – милий-премилий середньовічний антураж з вимощеними провулками, каналами, човниками і старовинними будиночками в центрі. Ансі звуть “Савойською Венецією”: містечко пронизує безліч каналів і струмків, що беруть початок в озері. А гід “Мішлен” дає цьому невеликому містечку як туристичному напряму три повні зірки.

 • Переїзд по території Франції.

За бажання групи можливість зробити фото на тлі самої знакової античної пам’ятки Франції, яку ви можете побачити на 5-ти євровій купюрі – міст Пон-Дю-Гар (трансфер – 3€ + вх. квиток).
Нім (у вартості туру). За переказами місто було назване на честь одного з синів Геракла. Іноді його описують як французький Рим – і зовсім не за схожість назв. Тут збереглося декілька знаменитих монументів епохи Римської імперії – зокрема, Мєзон-Карре і Арена Німа. Остання є римським амфітеатром, що дуже схожий на Колізей і лише трохи поступається йому в розмірах. По факту цей колізей Німа – другий у світі за величиною після римського.

 • Вільний час.
 • Переїзд в готель на території Іспанії.
 • Ночівля.
5 день
 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Вітаємо! Іспанія! Buen dia para ti!

Ми розпочинаємо наше знайомство з Іспанією з міста Сарагоса (оглядова екскурсія по місту в ціні туру). Сарагоса  – п’яте за величиною місто в Іспанії. У місті багато древньої архітектури, розкопки ведуться досі, і періодично знаходяться усе нові і нові артефакти. Кожна з культур – римська, християнська, арабська і єврейська, – що колись панувала в місті, внесла свій внесок в створення, розвиток і становлення міста таким, яким його сьогодні знають 650 000 місцевих жителів. Будь-яка будівля в Сарагосі – фактично пам’ятник певній епосі, будь то християнський собор Ла Сео і базиліка Эль Пілар або арабський палац Алхаферіа – шедевр мусульманської культури.
Останній ми і пропонуємо до вашого відвідування з екскурсією: Палац Альхаферія (20€ + вх. квиток). Перлина епохи мусульманського володарювання в Іспанії. Мабуть, ви більше ніде не знайдете такого дивовижного синтезу арабської і європейської архітектури. Це і не дивно – Альхаферія вважається перлиною ісламсько-іспанської спадщини. Це найбільша будова в Іспанії, що відноситься до часу мусульманського володарювання.

 • Переїзд і поселення в готель на території Іспанії.
 • Ночівля.

6 день
 • Сніданок.
 • Переїзд в столицю Іспанії – Мадрид.

Оглядова екскурсія по м. Мадрид (у вартості туру) – величне місто, столиця і серце Іспанії. Це незвичайної краси місто з великою кількістю прекрасних замків і палаців різних епох, дивовижними парками й захоплюючими фонтанами. Мільйони туристів щорічно приїжджають в Мадрид, щоб побачити геніальні творіння всесвітньо відомих майстрів мистецтва, таких як Веласкес, Гойя, Рембрандт, Тіциан та ін., роботи яких прикрашають зали музею Прадо. Будь-яка людина, що відвідала Мадрид, надовго залишається під враженням від його культурної і історичної спадщини, а також від яскравих і запальних свят, що дарують радість і оптимізм на довгий час.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Толедо (30€) недаремно називають музеєм просто неба. Історичний центр міста – це ансамбль середньовічних будівель, опоясаний товстою кріпосною стіною. Толедо прозвали “містом трьох культур” і це недивно, тому що практично кожен будинок тут нагадує про час, коли тут мирно уживалися мусульмани, християни і євреї. Особливо помітний арабський вплив. Це видно в декоративних елементах, в окремих фрагментах будівель, структурі міста, формі воріт і арок. Велика кількість унікальних пам’ятників і особлива атмосфера Толедо незмінно притягує сюди безліч туристів. Здається, що вузькі вулички міста пам’ятають той час, коли місто було столицею, часто відвідуваній особами королівській крові.

 • Переїзд в готель на території Португалії.
 • Ночівля.
7 день
 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

А ось і ти! Довгоочікувана Португалія!  BOM DIA PARA VOCE!

Для тих, хто бажає екскурсія у м. Євора (13€).
Євора – одне з найкрасивіших міст Португалії. Прогулюючись його старовинним центром, не можна не відчути дух старовини і багатовікової історії, яка формувалася під впливом маврів і римлян. Безліч архітектурних пам’ятників, а також вишукані вина одного з кращих регіонів Португалії – Алентежу, сири і місцеві солодощі, притягають в Эвору туристів з усіх куточків світу. Місто розташоване на півдні країни, серед оливкових гаїв, виноградників і квітучих лугів. Лабіринти його вузьких вулиць, старовинні будівлі, що нібито несподівано виростають із землі, арки, площі з іскристими на сонці фонтанами – усе це робить Євору історичним містом-музеєм.

 • Переїзд в Лісабон.

Оглядова екскурсія по м. Лісабон (у вартості туру) – найзахідніша столиця Європи. Європейський континент обривається на мисі Року, недалеко від міста, а далі за ним тягнеться лише безкрайній Атлантичний океан. У 1755 р. місто було майже повністю зруйноване землетрусом і викликаними ним цунамі і пожежами, але вже дуже скоро відродилося з руїн за проектом маркіза де Помбала. Проте, в Лісабоні на кожному кроці можна зустріти нагадування про імперське минуле міста : величні собори, нарядні палаци, помпезні пам’ятники королям і маркізам.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Автобусна екскурсія Місто Великих Відкриттів (23€),
з фото паузами біля найважливіших об’єктів міста. Тріумфальна арка, Монастир Жеронимуш – перлина унікального португальського архітектурного стилю “Мануєлино”, символ Португалії – Беленская вежа, величний пам’ятник першовідкривачам. Під час нашої прогулянки, по барвистому району Белем, спробуємо знамениті на весь світ ласощі – Паштейшт-ди-Білем в найстарішому кафе Португалії (оплата самостійно).

 • Переїзд в готель на території Португалії.
 • Ночівля.

8 день
 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Вільний час у місті.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Синтра – мис Року (60€). Хвилі Атлантичного океану ваблять мандрівників за собою і ми пропонуємо Вам відправитись в дорогу уздовж узбережжя. Екскурсія розпочинається з оглядової поїздки уздовж аристократичних містечок Кашкайш і Єшторіл, які є свідками багатого минулого країни, потім Ви побуваєте у Пащі Диявола– так називають грот, скелі якого б’ють потужні хвилі. Далі Ви побачите пляж Гиншу, який давно уподобали серфінгісти зі всього світу і нарешті, приїдете на мис Року, край землі, як його називають португальці. Продовжимо милуватися різноманітністю природи, проїхавши по зачарованому лісу Синтри, дізнаємося хто і навіщо залишив тут величезні камені-валуни. Лорд Байрон назвав це місто “Славним Едемом”. І дійсно, Синтра – рай на землі, священне місцем, де колись жила богиня-мисливець Діана, а надалі влаштувалися маври, від яких збереглася Мавританська фортеця. Синтра була і резиденцією королів з, звичайно ж, його найближчим оточенням – найбагатшими і знатними сім’ями країни, а також притягала мільярдерів зі всього світу. Тому сьогодні Синтра – це місто з палацами, садибами і розкішними парками з найбагатшою колекцією рослин і дерев з п’яти континентів. У вільний час можна відвідати замок “Піна”  (вх. квиток оплачується самостійно).

 • Повернення в місто.
 • Переїзд в готель на узбережжі Атлантичного Океану.
 • Ночівля.
9 день
 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Відпочинок на узбережжі Океану.
 • 18:00 – переїзд в готель на території Португалії.
 • Ночівля.
10 день
 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Продовжуємо знайомство з країною – оглядова екскурсія по м. Порту (у вартості туру). Порту – друге за величиною місто в Португалії після її столиці. Місто розташувалося в гирлі річки Дору – найбільшої річки, яка перетинає увесь Піренейський півострів, і впадає в Атлантичний океан. Саме у декількох кілометрах від океану знаходиться це унікальне місто з тисячолітньою історією. Неймовірно горбистий, шалено яскравий, сонячний Порту – це саме те місто, яке здатне здивувати навіть досвідченого туриста. Нескінченні мости незвичайних форм і конструкцій, затишні набережні, що коливаються на хвилях човна для перевезення портвейну, – рабелуш (rabelos), круті вулички і сходи, що об’єднуються в заплутану мережу і приводять вас несподівано до оглядових майданчиків або покинутих церков, запах солоної тріски – бакаляу (bacalhau), бурхливий, сильний і емоційно заряджаючий Атлантичний океан, королівська велич і крайня бідність – в сусідніх будинках, фунікулери і залишки кріпосних стін, різноколірні будиночки на будь-який смак і приголомшливий портвейн: усе це – Порту.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Брага-Гімараеш (30€). Місто Брага розташоване в 50 км. на північ від Порту. Він вважається центром католицизму Португалії, в нім з 1505 року розташовується резиденція архієпископа. У Бразі можна насолодитися зразками релігійної архітектури різних епох і стилів. Саме місто ділиться на нову, сучасну частину і Старе місто, увійти до якого можна через ворота Арко-да-Порта-Нова (1772 р.). Далі шлях веде в церкву Христа на Голгофі. І ясла португальської держави місто Гімараеш. Це одне з найстаріших міст країни, батьківщина першого короля Португалії Афонсу I Єнрікеша, місце, де зародилася португальська державність.

 • Повернення в місто.
 • Переїзд в готель на території Португалії.
 • Ночівля.

11 день
 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд на територію Іспанії – місто Сан-себастьян, що розмістилось в “райському місці”.
 • Вільний час на узбережжі Біскайської затоки.

Для бажаючих екскурсія містом (15€). Сан-себастьян – найулюбленіший курорт іспанців, справжня перлина Країни Басків і одна з гастрономічних столиць Європи. Сюди приїжджають заради океану, серфінгу, мішленівських ресторанів, незліченної кількості пінчос-барів і захоплюючих видів.

 • Переїзд в готель на території Франції.
 • Ночівля.
12 день
 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд в Марсель.

Оглядова екскурсія по м. Марсель (у вартості туру). Марсель – велике портове місто, друге за чисельністю населення у Франції. Він розташувався на півдні країни, на березі Середземного моря. Марсель – столиця регіону Прованс-Альпи-блакитний берег і по розмірах – 240,62 кв. км – поступається лише Парижу. Та й вік у населеного пункту поважний: він заснований більше 25 віків тому. Вузькі вулички, яхти в Старому порту, старовинні фортеці, блакитні бухти – таким з’являється перед гостями гордий Марсель.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Єкс-ан-Прованс (30€) – одне з найкрасивіших міст Провансу. Це невелике, тінисте, типово прованське містечко, що прославилося завдяки відомому імпресіоністові Сезанну, закоханого в ці місця. Це місце ще славиться своїм провансальським ринком, одним з кращих в регіоні. Єкс-ан-Прованс, що часто іменується просто Екс, – це одне з найбагатших міст Франції, яким воно завжди і було, на відміну від вічного бідного Марселя під боком. Вас чекають затишні вузькі пішохідні вулички старого міста, обрамлені старовинними будиночками, розкішні види на околиці і ця особлива атмосфера… Провансу.

 • Повернення в місто.
 • Переїзд в готель на території Франції.
 • Ночівля.
13 день
 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд в Канни. Місто, в якому проводиться вручення премій Канського кіно-фестивалю. Можливість відобразити себе на “Червоній доріжці”.
 • Відпочинок на Лазурному узбережжі.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Екскурсія в Ніццу і відвідування музею парфумів Фрагонар (28€).
 В ході екскурсії Ви побачите своїми очима, що Ніцца – це не лише місто-курорт, а давня колиска людства, про що свідчать античні терми, амфітеатр, залишки міста, яке колись звели римські легіонери. Гуляючи вулицями старовинного середньовічного центру ви відкриєте для себе “італійську сторінку” в історії Ніцци, адже місто це стало французьким всього 160 років тому. Опинившись на березі бухти Ангелів, на Променаді Англійців, ви дізнаєтеся чому Лазурний берег став так називатися і відкриєте для себе захоплюючу історію перетворення Ніцци із забутого Богом савойського містечка в розкішний європейський курорт. А так само ми відвідаємо відомий на усю Францію музей парфумів «Фрагонар». Де у вас буде можливість привезти з собою частинку країни у флаконі.

 • Переїзд в готель на території Італії.
 • Ночівля.
14 день
 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд на узбережжя Адріатичного моря, курорт Лідо Ді Езоло.
 • Відпочинок на морі.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Оглядова екскурсія по Венеції + в’їзд до туристичної зони (28€ в дві сторони). Венеція, велична і спокуслива, як дорогоцінна чаша у безодні вод … Колись була одним з найвпливовіших міст в Європі і називалася “Королевою Адріатики”. 118 островів, 160 каналів, 400 мостів … Краще гуляти по Венеції пішки, переходячи через мости. Непотопаюча і ультра відома – місто-музей, Венеція тепер живе і дихає для туристів, режисерів, художників … Венеція – казкове місто на воді, де замість вулиць – канали, а замість звичних жителів мегаполісу автомобілів і мотоциклів – вапаретто і гондоли. Венеція – дивне і незрозуміле місто у світі…
Пропонуємо здійснити романтичну прогулянку на Гондолі (дор. – 25€; діти до 11.99 років – 20€). Щоб отримати справжнє задоволення від перебування у Венеції, радимо прогулятися по місту на гондолі. Цей традиційний човен має дуже давню історію, але і досі користується божевільною популярністю. Саме з гондол відкриваються кращі види на пам’ятки Венеції і “місто на воді” розкривається повністю.
Екскурсія по Гранд Каналу – головній вулиці Венеції (30€, кораблик з гідом). Ви не пошкодуєте, що вибрали цю прогулянку, це кращий спосіб познайомитися з самими романтичними місцями Італії і насолодитися найкрасивішою прогулянкою по воді у світі! Вам необхідно влаштуватися в затишному вапоретто і зануритися в історичну атмосферу Венеції і милуватися надзвичайно красивими видами на місто і його незрівнянну архітектуру. Увесь шлях по цьому каналу усипаний витонченими зразками пишних епох бароко і ренесансу. Найпрекрасніші, найпоказовіші палаци Венеції знаходяться саме тут, на Каналі Гранда, де раніше жили найбагатші з багатих, де кожен будинок – світове ім’я – будинок Дездемони, Палаццо, де знімав поверх Байрон, або де поселили Джордано Бруно, десь тут провів залишок своїх днів Ріхард Вагнер. Ми побачимо ці палаци, вони повільно пропливають ланцюжком перед поглядом, з борту приватного катера-таксі (пішки неможливо), і ви зрозумієте, чому Венецію називають найдивовижнішим містом світу. Під час прогулянки у вас буде прекрасна можливість зробити величезну кількість дивовижних фотографій.

 • Нічний переїзд.

15 день
 • Переїзд в Егер.

Можливість відвідати винні підвали в Долині красунь з Дегустацією вин і смачного гуляшу (18€). Егер є одним з центрів угорського виноробства. Саме тут знаходиться один з найпопулярніших, серед українських туристів, об’єктів – “Долина красунь”, саме тут роблять, широко відоме червоне вино Egri bikavér, тобто “Єгерська бичача кров”. Спробувати це вино, а також багато інших, можна в невеликих винних льохах, хазяїн льоху почастує декількома келихами вина різних сортів, і зазвичай, угорським національним блюдом – гуляш. Окрім Egri bikavér тут популярні білий мускат “Оттонель”, популярне сухе вино “Дівчина з Егера”, дуже оригінальний червоний “Цвайнгер” і дуже смачне запашне десертне вино під назвою “Мелора”. Крім того, тут можна спробувати так зване “солодке льодове вино Каберне-Совіньйон”. Також ви зможете брати участь в конкурсах і виграти дивовижні призи…

 • Перетин кордону.
 • Орієнтовне прибуття у м. Львів о 23:30.
До вартості входить:
Проїзд автобусом єврокласу
Супровід керівником групи
Проживання по маршруту: готель 3*
Харчування - сніданки
Екскурсії згідно програми туру
Страхування (Поліс доступний для скачування в особистому кабінеті. Просимо видавати туристам перед виїздом!)
Додаткова інформація та послуги:
Депозит - 45€ (на обрану суму необхідно замовити факультативні екскурсії під час туру)
Депозит є обов'язковим при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит не оплачується
Послуга "Комфортне місце" - 10€
Проїзд в громадському транспорті
Факультативні екскурсії
Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
Обов'язкова доплата за навушники - 2€/день/оренда (оплачується в автобусі керівнику групи)
Сity tax - від 3€ до 7€ (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)