Тезе Вроцлав + Відень та Дрезден (25.12.2019 – 02.01.2020)

Вартість:
від 149 € + 200 грн.
Тривалість:
8 ноч/9 днів
Харчування:
сніданки
Транспорт:
автобус
Дата туру:
25.12.2019 - 02.01.2020
Маршрут:
Львів - Будапешт (1 ніч) – Відень (1 день) – Дрезден (1 день, 1 ніч) – Вроцлав (5 днів, 4 ночі)- Львів

Програма туру:

1 день

БУДАПЕШТ

Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище). Проходження Україно-Угорського кордону. Далі наш маршрут пролягає до величного Будапешту. * Рекомендуємо вечірню прогулянку на кораблику по Дунаю з келихом шампанського  (15 €), неймовірні панорами міста, унікальне освітлення мостів та бокал шампанського кожному паломнику подарують вам гарний настрій в перший день подорожі. Ночівля в готелі.

2 день

ВІДЕНЬ

Сніданок у готелі. Виселення . Короткий переїзд у Відень.

Довідка:  Відень – місто австрійських імператорів та музикантів, місто музики, вальсів, неповторних парків, чудового вина… В цьому місті у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув’язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п’янкого міста.

Св. Літургія в українській церкві Відня. Обов’язково радимо пообідати, а за одне і відпочити в одному з затишних кафе чи ресторанчиків міста, відчути неповторний смак віденської кави та знаменитого яблучного штруделя, і цим самим ще більше насолодитись та зануритись в атмосферу величного Відня).

 *** Рекомендуємо оглядову екскурсію місто музики, вальсів, мистецтва і вина – Відень (11€).

Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Ґабсбурґів – Хофбурґ, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам’ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і Собор св. Стефана, в якому знаходиться знаменита Ікона Марії Повчанської, перенесена сюди австро-угорським імператором з закарпатського містечка Повч. Ікона прославилась сотнями зцілень невиліковно-хворих людей, які відвідували церкву, де вона знаходилась і ревно молились.

 *** Рекомендуємо вечірню екскурсію “Легендами вишуканого Відня!” ( 9€ ). Під час прогулянки Ви пройдете по непротоптаному туристичному маршруті та побачите інший Відень – середньовічний, величний, надихаючий. Старий єврейський квартал; найдавніша церква Святого Рупрехта; будинок Моцарта і, звичайно-ж, «танцюючий годинник» – Анкерур, від якого кожну годину лунає дивний по звучанню передзвін.

Нічний переїзд в Дрезден.

3 день

ДРЕЗДЕН

Ранкове прибуття в Дрезден.

Свята літургія у одному з храмів міста (за можливості). Вільний час. Оглядова екскурсія містом (12 €). Прогулянка по місту, вільний час на шопінг.

Довідка  Стара саксонська столиця Дрезден був знаменитий на всю Європу своєю чудовою архітектурою і художніми скарбами. Своїх відвідувачів з давніх давен Дрезден заворожує блискучим і :захоплюючим поєднанням традицій та сучасності. Прогулюючись центром міста, з його колишньою Резиденцією саксонських курфюрстів і королів, видом на чудовий ландшафт Ельби, Ти відчуєш неповторний шарм «Флоренції на Ельбі» – міста мистецтва, старовинної витонченої архітектури, величезних музейних колекцій, оркестрів та хорів зі світовим ім’ям. Дрезденський оперний театр – один із найкрасивіших у світі, розкішний Цвінгер із неперевершеними колекціями, Резиденція правлячої династії Веттинів, величезний комплекс в стилі ренесанс, і це ще далеко не все …!

Переїзд на ночівлю в транзитний готель поблизу Вроцлава. Ночівля в готелі.

4 день

ВРОЦЛАВ

Ранній сніданок та виселення з готелю.

Короткий переїзд у Вроцлав. Реєстрація в Тезе. Початок програми Тезе.

5 день

5-8 день. ПРОГРАМА ТЕЗЕ. Детальніше з програмою Тезе та розкладом на кожний день можна ознайомитись на сайті спільноти www.taize.fr.

6 день

ВРОЦЛАВ

Завершення програми Тезе, прощання з приймаючими сім’ями. Відправлення з Вроцлава орієнтовно о 17:00. Переїзд додому.

7 день

9 день, четвер (02.01.2020).

Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів в даній програмі орієнтовно о 06.00).

До вартості входить:
-переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
-супровід духівника і керівника групи;
-проживання в готелях згідно маршруту;
-сніданки, згідно програми.
Послуги за додаткову оплату:
- внесок Тезе ( орієнтовно 35 € ) - який включає проживання 5 днів/4 ночі у Вроцлаві (поселення учасників відбувається в приймаючих парафіях або родинах), 3-разове харчування протягом 5 днів перебування на Європейській зустрічі та витрати на міський транспорт;
-харчування, не передбачене готелями;
-проїзд громадським транспортом;
-факультативні програми;
-приватні витрати;
- медичне страхування (програма Light – 200 грн, Standart – 300 грн, деталі тут>>>, за бажанням, Ви можете оформити страховий поліс самостійно).