Авіа тур в Туреччину «Стамбул + Каппадокія»

Вартість:
від 525 €
Тривалість:
5 ноч/6 днів
Харчування:
сніданки
Транспорт:
авіапереліт
Дати туру:
ЩОП'ЯТНИЦІ!

Маршрут: Львів/Київ/Одеса - Стамбул - Кайсері - Стамбул - Львів/Київ/Одеса

Програма туру:

1 день

Приліт в аеропорт міста Стамбул.
Зустріч з гідами, трансфер аеропорт-готель, розміщення в готелі.
Вільний час.
19:00 – “Вечірня прогулянка по Босфору”  (60€ з алкоголем і 45€ без алкоголю).
Побачити нічний Стамбул у всій красі ви зможете під час нічної прогулянки по Босфорській затоці на теплоході. Ви проплаваєте між двома континентами – Європа і Азія, помилуєтеся на види нічного Стамбула, а пропливаючи під Босфорським мостом, не забутьте загадати бажання – воно обов’язково збувається!
Під час прогулянки вас чекає смачна вечеря із страв турецької кухні та запальна шоу-програма “Турецька ніч” з живою музикою, танцем живота, національним і кавказьким фольклором, танцем дервішів.
Нічліг.

2 день

Після сніданку в готелі, відправляємось на автобусну оглядову екскурсию по Стамбулу – Еміньоню, Золотий Ріг, Візантійські Міські Стіни, Босфорський міст, Азіатська частина міста.
Час для шопінгу.
Трансфер до готелів. Нічліг.

3 день

Сніданок.
“Стамбул – столиця імператорів” ~ 6 год. (70€, вхідні білети і обід включені).
Ви підете на площу Іподрому. Найдавніші пам’ятки в
самому центрі і навколо цієї площі є найважливішими пам’ятками Стамбула.
Після цього Ви відвідаєте Собор Святої Софії в Константинополі, соборна церква Святої Софії, Айя-Софія, Велика церква – у цієї цікавої споруди існує безліч назв. З зведеним храмом свого часу ходило безліч легенд про витрачені ресурси, але всі вони згасали в порівнянні з дійсністю.
Блакитна Мечеть султана Ахмета. Це єдина мечеть в світі, що має шість мінаретів. Потім Вашій увазі буде представлено Палац Топкапи, який є найбільшим і найстарішим палацом в світі, що зберігся до наших днів. Палац розташований на місці першого поселення в Стамбулі, займає один з семи пагорбів міста і підноситься на історичному півострові, звідки відкривається чудовий вид на Золотий Ріг, Босфор і Мармурове море. Протягом 400 років цей палац був центром управління Османської Держави, однією з трьох найбільших імперій світу.
Нічліг.

4 день

Сніданок. Переліт в Кайсері.
Трансфер та розміщення в готелі в Каппадокії.
Вільний час. Нічліг.

5 день

На світанку можливий політ на повітряній кулі (від 170€, екскурсія замовляється і оплачується на місці, день проведення уточняється по приїзду в Каппадокію).
Повернення в готель. Сніданок.
09:30 відправляємося на Знайомство з Кападокією (45€ вх.. квитки та обід включені).Фортеця Учхисар, гігантська скеля висотою в 60 метрів, а також відвідаємо  музей під відкритим небом Гереме та скальні храми, в продовження екскурсії панорама на долину кохання.
Обід в ресторані.
Тут тихо і спокійно, неспішно тече життя, як ріка Кизилирмак. А в воді відображаються мінарети мечеті Алааддіна. Це вражаюче місто Аванос.  Центр гончарства і ковроткацтва, саме тут можна відвідати мечеть Аладіна (Alaaddin Camisi) – сельджукська мечеть, побудована в XIII столітті. Вона знаходиться на березі Червоної річки в самому центрі міста. Дальше відвідаємо так звану “Долину відьмацьких труб“. Вона є однією з найпопулярніших місць в Каппадокії, має форму трикутника, утвореного між трьома основними містами цього регіону: Аванос, Юргюп і головним транспортним вузлом – Невшехір. У долині знаходяться дивовижні аморфні скелі і освіти, настільки унікальні, що, маючи велике уяву, можна побачити в цих фігурах найрізноманітніших тварин.
“Pasabag” – долина монахів та фей. Долина невеличка, на якій зібрані самі відточені зразки перібаджаларов. Це слово перекладається з турецького як каміни Фей. Всі ці формування називають грибами. Тут є і дво- і триголові гриби. Цікаве та чарівне місце.
Одна з найгарніших долин Каппадокії  – «Долина уяви». Долина виглядає футуристично – маленькі напівкруглі будиночки нагадують житла інопланетян, десь на місяці. Деякі туфи, більш високі, виглядають як багатоквартирні будинки.
Повернення в готель ~ в 17:00.
Вільний час. Нічліг.

6 день

Сніданок. Звільнення номерів. Трансфер в аеропорт.

До вартості входить:
• Міжнародний авіа переліт та внутрішній переліт Pegasus Airlines (Львів), Turkish Airlines (Київ) і Atlas Global(Одеса) або Onur Air(Одеса)
• Багаж + ручна поклажа
• Проживання в готелі при двохмісному розміщенні (який саме готель буде зазначено у ваучері за 2 дні до виїзду)
• Стамбул:
- BEST WESTERN EMPIRE PALACE, BEST WESTERN AMBER HOTEL, BEST WESTERN ARTEFES HOTEL, ROYAL TOPHANE HOTEL,
Hotel Orka Royal, Grand Yavuz і кращі
• Каппадокія:
- Melekler Evi Cave Hotel 4*, The Cappadocia hotel 4*, Peri Masali hotel 4*
• Сніданки
• Групові Трансфери а/п-готель-а/п
• Супровід Гіда
• Екскурсії по програмі
• Транспортне обслуговування по програмі
• Страхування
Додаткова інформація та послуги:
• Доплата за одномісне розміщення +110€ / люд.
• Обіди та вечері
• Додаткові екскурсії